I løpet av de åtte dagene med Skandia cup på Ladesletta i Trondheim vil Steinkjer24 sende over 200 kamper.

Når hovedturneringen starter mandag er vi på plass med sending fra tre baner. Frem til fredag vil vi sende alle kampene på Koteng arena (Koteng 1 når det spilles 9v9), Rema 1000-banen og Riis bilglass-banen.

Dette er en samproduksjon mellom Steinkjer24 og våre søsteraviser i Polaris Media Midt-Norge. Også Adresseavisen, Bladet, Hitra/Frøya, Avisa Sør-Trøndelag, Fosna-Folket, Innherred og Trønderbladet vil sende kampene.

Skandia cup i Trondheim er en av Norges største fotballturneringer for barn og ungdom. Rundt 10 000 spillere finner veien til Ladesletta hver sommer. Bortsett fra de to pandemiårene har Skandia cup blitt arrangert hvert år siden 1975.

Sluttspill starter på torsdag.

Det ble tidligere opplyst at Steinkjer24 ville vise kamper med Folla/Malm og Sørlia. Etter at Norges idrettsforbund torsdag besluttet nye retningslinjer angående streaming av barn og unge vil ikke disse kampene eller andre kamper lørdag og søndag streames.

Alle kampene kan du se ved å gå hit.

Her kan du se alle kampene som sendes:

Koteng Arena:

DagKlokkaBaneKlasseHjemmelagBortelag
Mandag09:00Koteng arenaJ 13 Plj AHeimdal Fotballklubb 1Astor Fotballklubb
Mandag09:50Koteng arenaJ 13 Plj DRomolslia SportsklubbRanheim IL 2
Mandag10:40Koteng arenaG 13 Plj AStrindheim IL 3Melhus IL 1
Mandag11:30Koteng arenaG 13 Plj BTrond, IL 1Flatås Idrettslag
Mandag12:30Koteng arenaG 15 Plj CNidelv ILEide og Omegn FK
Mandag13:30Koteng arenaJ 15 Plj ACharlottenlund/TrondStrindheim IL
Mandag14:30Koteng arenaG 14 Plj DFreidig, SPKCharlottenl...ortsklubb 1
Mandag15:20Koteng arenaG 19 Plj AÖstersunds FKStjørdals-Blink Fotball
Mandag16:30Koteng arenaG 19 Plj DStawisha Ja...a/Kil-HemneFreidig, SPK
Mandag17:40Koteng arenaJ 15 Plj BRanheim ILEide og Omegn FK
Mandag18:40Koteng arenaG 19 Plj CNidelv ILBuvik IL - Fotball
Mandag19:50Koteng arenaG 16 Plj BNidelv ILGimse IL
Tirsdag09:00Koteng arenaG 13 Plj AMelhus IL 1Tiller IL 2
Tirsdag09:50Koteng arenaG 13 Plj CSjetne IL 1Byåsen IL 2
Tirsdag10:40Koteng arenaJ 14 Plj BAstor FotballklubbCharlottenl...ortsklubb 2
Tirsdag11:30Koteng arenaJ 14 Plj CRemyra ILByåsen IL 2
Tirsdag12:30Koteng arenaG 14 Plj BSunndal IL FotballStawisha Ja...a/Kil-Hemne
Tirsdag13:20Koteng arenaG 14 Plj DBodø/Glimt, FKFreidig, SPK
Tirsdag14:20Koteng arenaG 16 Plj CØyer-Tretten IF 1Astor Fotballklubb 2
Tirsdag15:20Koteng arenaG 19 Plj ASverresborg/NationalÖstersunds FK
Tirsdag16:30Koteng arenaG 19 Plj DFreidig, SPKTrond, IL 1
17:40Koteng arenaG 16 Plj ERanheim IL 1Øyer-Tretten IF 2
18:40Koteng arenaJ 17 Plj AUtleira ILRanheim IL 2
19:40Koteng arenaG 16 Plj BNidelv ILByåsen IL 1
Onsdag09:00Koteng arenaJ 14 Plj BSjetne ILAstor Fotballklubb
Onsdag09:50Koteng arenaJ 13 Plj AAstor FotballklubbTrond, IL
Onsdag10:40Koteng arenaG 13 Plj ESjetne IL 2Melhus IL 2
Onsdag11:40Koteng arenaG 16 Plj EØyer-Tretten IF 2Vestbyen IL
Onsdag12:40Koteng arenaG 16 Plj AByåsen IL 2Trond, IL 1
Onsdag13:40Koteng arenaG 14 Plj BSunndal IL FotballTrond, IL 1
Onsdag14:30Koteng arenaG 14 Plj BStrindheim IL 2Stawisha Ja...a/Kil-Hemne
Onsdag15:20Koteng arenaJ 17 Plj BSverresborg...en/NationalRanheim IL 1
Torsdag09:00Koteng arenaG 13 B-Sluttspill 1/164. i Pulje G4. i Pulje F
Torsdag09:50Koteng arenaJ 14 B-Sluttspill 1/44. i Pulje B4. i Pulje A
Torsdag10:45Koteng arenaJ 14 B-Sluttspill 1/43. i Pulje B5. i Pulje C
Torsdag13:00Koteng arenaG 14 A-Sluttspill 1/81. i Pulje D2. i Pulje G
Torsdag13:50Koteng arenaG 19 B-Sluttspill 1/43. i Pulje B4. i Pulje D
Torsdag15:00Koteng arenaG 15 B-Sluttspill 1/43. i Pulje C4. i Pulje A
Torsdag16:00Koteng arenaG 19 A-Sluttspill 1/41. i Pulje D2. i Pulje B
Torsdag17:10Koteng arenaG 19 A-Sluttspill 1/41. i Pulje B2. i Pulje D
Torsdag18:20Koteng arenaKv. senior A-Sluttspill1. i Pulje B2. i Pulje A
Torsdag19:35Koteng arenaG 15 A-Sluttspill 1/42. i Pulje B2. i Pulje C
Fredag09:00Koteng arenaG 15 A-Sluttspill semi1. i Pulje BVinn. 30009107
Fredag10:00Koteng arenaJ 17 A-Sluttspill semi1. i Pulje BVinn. 30009006
Fredag11:15Koteng arenaJ 15 A-Sluttspill semi1. i Pulje A2. i Pulje B
Fredag12:15Koteng arenaJ 15 A-Sluttspill semi1. i Pulje B2. i Pulje A
Fredag15:00Koteng arenaG 15 A-Sluttspill FinaleVinn. 01009100Vinn. 01009200
Fredag16:30Koteng arenaJ 17 A-Sluttspill FinaleVinn. 01009101Vinn. 01009201
Fredag18:00Koteng arenaG 19 A-Sluttspill FinaleVinn. 01009103Vinn. 01009003
Fredag19:30Koteng arenaKv. senior A-Sluttspill FinaleVinn. 30009110Vinn. 30009205
Lørdag09:30Koteng arenaFinale G13 A-sluttspill FinaleVinn. 01009106Vinn. 01009005
Lørdag10:45Koteng arenaFinale J13 A-sluttspill FinaleVinn. 01009202Vinn. 01009203
Lørdag12:00Koteng arenaFinale J14 A-sluttspill FinaleVinn. 01009104Vinn. 01009105
Lørdag13:30Koteng arenaG 14 A-Sluttspill FinaleVinn. 01009106Vinn. 01009005
Lørdag15:00Koteng arenaJ 15 A-Sluttspill FinaleVinn. 01009202Vinn. 01009203
Lørdag16:30Koteng arenaG 16 A-Sluttspill FinaleVinn. 01009104Vinn. 01009105

Rema 1000:

DagKlokkaBaneKlasseHjemmelagBortelag
Mandag09:00Rema 1000G 14 Plj EFlatås IdrettslagMelhus IL
Mandag09:50Rema 1000G 14 Plj ETrond, IL 2Trygg/Lade, SK
Mandag10:40Rema 1000G 14 Plj FKattem IL FotballklubbSjetne IL
Mandag11:30Rema 1000G 15 Plj BRanheim ILCharlottenl...ortsklubb 1
Mandag12:30Rema 1000J 17 Plj CRoterud ILCharlottenl...Sportsklubb
Mandag13:30Rema 1000G 15 Plj BAstor FotballklubbTrond, IL
Mandag14:30Rema 1000G 16 Plj DAstor Fotballklubb 1Trygg/Lade, SK
Mandag15:30Rema 1000G 16 Plj DUtleira ILMalvik IL
Mandag16:30Rema 1000G 19 Plj BTrond, IL 2Trygg/Lade, SK
Mandag17:30Rema 1000J 15 Plj BKlæbu ILFreidig, SPK
Mandag18:40Rema 1000G 19 Plj DTrond, IL 1Charlottenl...Sportsklubb
Mandag19:50Rema 1000J 17 Plj CGimse ILTiller IL 2
Tirsdag09:00Rema 1000J 15 Plj BEide og Omegn FKKlæbu IL
Tirsdag10:00Rema 1000G 15 Plj BCharlottenl...ortsklubb 1Astor Fotballklubb
Tirsdag11:00Rema 1000G 14 Plj FTiller ILKattem IL Fotballklubb
Tirsdag11:50Rema 1000G 14 Plj DCharlottenl...ortsklubb 1Stjørdals-Blink Fotball
Tirsdag12:40Rema 1000G 14 Plj BTrond, IL 1Strindheim IL 2
Tirsdag13:40Rema 1000G 14 Plj FSjetne ILCharlottenl...ortsklubb 2
Tirsdag14:30Rema 1000G 16 Plj DAstor Fotballklubb 1Malvik IL
Tirsdag15:30Rema 1000J 17 Plj BHeimdal FotballklubbRanheim IL 1
Tirsdag16:30Rema 1000G 19 Plj AStjørdals-Blink FotballAstor Fotballklubb
Tirsdag17:40Rema 1000G 19 Plj CTiller IL 2Nidelv IL
Tirsdag18:50Rema 1000J 17 Plj CTiller IL 2Roterud IL
Tirsdag19:50Rema 1000G 19 Plj CBuvik IL - FotballHommelvik IL
Onsdag09:00Rema 1000G 14 Plj GRanheim IL 2Nationalkam... Sportsklub
Onsdag09:50Rema 1000G 14 Plj EFlatås IdrettslagTrond, IL 2
Onsdag10:40Rema 1000G 14 Plj CUtleira ILGimse IL
Onsdag11:30Rema 1000G 15 Plj AStrindheim ILTrygg/Lade, SK
Onsdag12:30Rema 1000J 15 Plj AStrindheim ILMalvik IL
Onsdag13:30Rema 1000G 16 Plj DAstor Fotballklubb 1Utleira IL
Onsdag14:30Rema 1000G 16 Plj BCharlottenl...SportsklubbNidelv IL
Onsdag15:30Rema 1000J 17 Plj BTiller IL 1Heimdal Fotballklubb
Onsdag16:30Rema 1000G 19 Plj BTrygg/Lade, SKTiller IL 1
Onsdag17:40Rema 1000G 19 Plj DStawisha Ja...a/Kil-HemneTrond, IL 1
Onsdag18:50Rema 1000G 19 Plj DFreidig, SPKCharlottenl...Sportsklubb
Onsdag20:00Rema 1000J 17 Plj CCharlottenl...SportsklubbTiller IL 2
Torsdag08:55Rema 1000G 14 B-Sluttspill 1/83. i Pulje E4. i Pulje F
Torsdag09:45Rema 1000G 14 A-Sluttspill 1/81. i Pulje E2. i Pulje F
Torsdag10:35Rema 1000G 14 A-Sluttspill 1/81. i Pulje G2. i Pulje A
Torsdag11:25Rema 1000G 14 A-Sluttspill 1/81. i Pulje C2. i Pulje E
Torsdag12:15Rema 1000G 19 B-Sluttspill 1/43. i Pulje C4. i Pulje A
Torsdag13:25Rema 1000G 16 B-Sluttspill 1/84. i Pulje B4. i Pulje C
Torsdag14:30Rema 1000J 17 A-Sluttspill 1/41. i Pulje C2. i Pulje A
Torsdag15:30Rema 1000G 16 A-Sluttspill 1/41. i Pulje D1. i Pulje E
Torsdag16:30Rema 1000G 16 A-Sluttspill 1/41. i Pulje BVinn. 30009102
Torsdag17:30Rema 1000J 17 A-Sluttspill 1/42. i Pulje B2. i Pulje C
Torsdag18:30Rema 1000G 19 A-Sluttspill 1/41. i Pulje C2. i Pulje A
Torsdag19:40Rema 1000G 16 B-Sluttspill 1/43. i Pulje BVinn. 30008905
Fredag09:00Rema 1000G 14 A-Sluttspill 1/4Vinn. 30009200Vinn. 30009001
Fredag09:50Rema 1000G 14 A-Sluttspill 1/4Vinn. 30009003Vinn. 30009105
Fredag10:40Rema 1000G 14 A-Sluttspill 1/41. i Pulje AVinn. 30009100
Fredag12:15Rema 1000G 19 A-Sluttspill semiVinn. 30009204Vinn. 30009010
Fredag15:00Rema 1000J 17 B-Sluttspill FinaleVinn. 30008807Vinn. 30008907
Fredag16:00Rema 1000G 14 A-Sluttspill semiVinn. 01009102Vinn. 01009001
Fredag16:50Rema 1000J 15 B-Sluttspill FinaleVinn. 30008810Vinn. 30008802
Fredag17:50Rema 1000G 19 B-Sluttspill FinaleVinn. 30008908Vinn. 30008808
Fredag19:00Rema 1000G 16 B-Sluttspill FinaleVinn. 01008902Vinn. 01008802

Diplom Is:

DagKlokkaBaneKlasseHjemmelagBortelag
Mandag09:00Diplom ISJ 13 Plj CNidelv ILRanheim IL 1
Mandag09:50Diplom ISG 13 Plj ATiller IL 2Charlottenl...ortsklubb 1
Mandag10:40Diplom ISG 13 Plj BTrygg/Lade, SKHerd, Spk. - Fotball
Mandag11:30Diplom ISG 13 Plj CTrond, IL 2Sjetne IL 1
Mandag12:20Diplom ISG 13 Plj DRanheim IL 2Kattem IL Fotballklubb 1
Mandag13:10Diplom ISG 13 Plj EMelhus IL 2Ranheim IL 1
Mandag14:00Diplom ISG 13 Plj FKlæbu ILNardo FK
Mandag14:50Diplom ISG 13 Plj GKattem IL Fotballklubb 2Strindheim IL 1
Mandag15:40Diplom ISG 13 Plj HFrøya FKTiller IL 1
Mandag16:30Diplom ISG 13 Plj IStrindheim IL 2Charlottenl...ortsklubb 3
Mandag17:20Diplom ISJ 14 Plj BAstor FotballklubbRanheim IL
Mandag18:10Diplom ISJ 13 Plj BSokna ILFreidig, SPK 1
Mandag19:00Diplom ISJ 14 Plj CMalvik ILRemyra IL
Mandag19:50Diplom ISJ 14 Plj CRemyra ILSunndal IL Fotball
Tirsdag09:00Diplom ISG 13 Plj BHerd, Spk. - FotballTrond, IL 1
Tirsdag09:50Diplom ISG 13 Plj DFreidig, SPK 1Ranheim IL 2
Tirsdag10:40Diplom ISG 13 Plj EByåsen IL 1Melhus IL 2
Tirsdag11:30Diplom ISG 13 Plj FStrindheim IL 4Klæbu IL
Tirsdag12:20Diplom ISG 13 Plj GMalvik ILKattem IL Fotballklubb 2
Tirsdag13:10Diplom ISG 13 Plj HAstor Fotballklubb 1Frøya FK
Tirsdag14:00Diplom ISG 13 Plj IFreidig, SPK 2Strindheim IL 2
Tirsdag14:50Diplom ISJ 14 Plj AByåsen IL 1Tiller IL
Tirsdag15:40Diplom ISJ 13 Plj AAstor FotballklubbByåsen IL
Tirsdag17:20Diplom ISJ 13 Plj CFreidig, SPK 2Nidelv IL
Tirsdag18:10Diplom ISJ 14 Plj BRanheim ILCharlottenl...ortsklubb 2
Tirsdag19:00Diplom ISJ 14 Plj CSunndal IL FotballByåsen IL 2
Tirsdag19:50Diplom ISJ 13 Plj DRanheim IL 2Strindheim IL
Onsdag09:00Diplom ISJ 14 Plj CFreidig, SPKRemyra IL
Onsdag09:50Diplom ISJ 13 Plj BCharlottenl...SportsklubbFreidig, SPK 1
Onsdag10:40Diplom ISJ 13 Plj CFreidig, SPK 2Ranheim IL 1
Onsdag11:30Diplom ISJ 13 Plj DRanheim IL 2Klæbu IL
Onsdag12:20Diplom ISJ 13 Plj DRomolslia SportsklubbStrindheim IL
Onsdag13:10Diplom ISG 13 Plj AStrindheim IL 3Tiller IL 2
Onsdag14:00Diplom ISG 13 Plj BFlatås IdrettslagHerd, Spk. - Fotball
Onsdag14:50Diplom ISG 13 Plj CByåsen IL 2Trond, IL 2
Onsdag15:40Diplom ISG 13 Plj IHommelvik ILStrindheim IL 2
Onsdag16:30Diplom ISJ 14 Plj CMalvik ILSunndal IL Fotball
Onsdag17:20Diplom ISJ 14 Plj BCharlottenl...ortsklubb 2Herd, Spk. - Fotball
Onsdag18:10Diplom ISG 13 Plj GAstor Fotballklubb 2Kattem IL Fotballklubb 2
Onsdag19:00Diplom ISG 13 Plj HByåsen IL 3Frøya FK
Onsdag19:50Diplom ISJ 14 Plj CByåsen IL 2Malvik IL
Torsdag09:00Diplom ISG 13 A-Sluttspill 1/162. i Pulje H2. i Pulje I
Torsdag09:50Diplom ISJ 14 A-Sluttspill 1/41. i Pulje A2. i Pulje B
Torsdag10:40Diplom ISJ 13 A-Sluttspill 1/41. i Pulje C2. i Pulje A
Torsdag11:30Diplom ISJ 13 A-Sluttspill 1/41. i Pulje D2. i Pulje B
Torsdag12:20Diplom ISJ 13 B-Sluttspill 1/43. i Pulje D4. i Pulje B
Torsdag13:10Diplom ISJ 13 B-Sluttspill 1/43. i Pulje C4. i Pulje A
Torsdag14:00Diplom ISG 13 A-Sluttspill 1/81. i Pulje B2. i Pulje C
Torsdag14:50Diplom ISG 13 A-Sluttspill 1/81. i Pulje G2. i Pulje A
Torsdag15:40Diplom ISG 13 A-Sluttspill 1/81. i Pulje E2. i Pulje B
Torsdag16:30Diplom ISG 13 A-Sluttspill 1/81. i Pulje FVinn. 30009300
Torsdag17:20Diplom ISG 13 B-Sluttspill 1/83. i Pulje FVinn. 30009700
Torsdag18:10Diplom ISG 13 B-Sluttspill 1/83. i Pulje D4. i Pulje E
Torsdag19:00Diplom ISG 13 B-Sluttspill 1/83. i Pulje G4. i Pulje A
Torsdag19:50Diplom ISG 13 B-Sluttspill 1/83. i Pulje E4. i Pulje B
Fredag10:00Diplom ISG 13 B-Sluttspill 1/4Vinn. 30009311Vinn. 30009412
Fredag10:50Diplom ISG 13 B-Sluttspill 1/4Vinn. 30009413Vinn. 30009313
Fredag11:40Diplom ISJ 13 B-Sluttspill semiVinn. 30009405Vinn. 30009305
Fredag12:30Diplom ISG 13 A-Sluttspill 1/4Vinn. 30009407Vinn. 30009306
Fredag13:20Diplom ISG 13 A-Sluttspill 1/4Vinn. 30009408Vinn. 30009308
Fredag14:10Diplom ISJ 14 B-Sluttspill semiVinn. 30009702Vinn. 30009701
Fredag15:00Diplom ISJ 14 A-Sluttspill semi1. i Pulje CVinn. 30009301
Fredag15:50Diplom ISJ 13 A-Sluttspill semiVinn. 30009402Vinn. 30009302
Fredag16:40Diplom ISG 13 B-Sluttspill semiVinn. 01009401Vinn. 01009301
Fredag17:30Diplom ISG 13 A-Sluttspill semiVinn. 01009404Vinn. 01009304
Fredag18:35Diplom ISJ 14 B-Sluttspill FinaleVinn. 01009405Vinn. 01009305