Sprint og hekk:

Martine Hjørnevik (Norna-Salhus), Andreas Haara Bakketun (Norna-Salhus), Jacob Vaula (Gular), Ingrid Pernille Rismark (Vidar), Andreas Kulseng (Larvik), Herman Ellingsen (Gneist), Lakeri Ertzgaard (Tjalve), Elea Jørstad Bock (Vidar), Håvard Bentdal Ingvaldsen (Moelven), Sigrid Kongssund Amlie (Moelven), Jonas Skåden (Sandnes), Maren B. Amundsen (Moelven), Fredrik Gullachsen (Norna-Salhus), Thomas Strønstad-Løseth (Gneist), Kenny Emi Ajayi (Tjalve), Andreas Grimerud (Moelven), Josefina Biernacki (BUL), Marin Stray Gautadottir (Skjalg), Nora Haugen (Sandnes), Jørgen Evensen Lund (Raufoss, Kajsa Rooth (Tjalve).

Mellom og langdistanse:

Moa Abounnachat Bollerød (Sem), Andrea Modin Engesæth (Runar), Grethe Tyldum (Steinkjer), Selma Løchen Engdahl (Tjalve), Erik Tangen Gundersen (Skjalg), Kristin Svendby Otervik (Lørenskog), Ibrahim Buras (Tjalve), Jesper Lundin (BUL Tromsø), Pernille Karlsen Antonsen (Vidar), Sara Busic (Skjalg), Mari Roligheten Ruud (Runar), Philip Anders Anthelme Massacand (Gneist), Tobias Grønstad (Tjalve), Kristoffer Sagli (Aure), Ina Halle Haugen (Runar), Vegard Warnes (Svorkmo), Sigrid Alvik (Tyrving), Ole Jakob Høsteland Solbu (Ås), Ingeborg Østgård (Ren-Eng), Sigrid Bjørnsdatter Wahlberg (Ranheim), Benjamin Storm Rettore (Sandnes), Vebjørn Hovdejord (Snøgg), Tord Ulset (Selsbakk), Esten Hansen Møllerud Hauen (Ren-Eng), Abdullahi Dahi Rabi (Runar), Kristine Meinert Rød (Oppegård), Anne-Gine Løvnes (Vidar).

Høyde:

Madelen Haaheim Sveinungsen (Sørild).

Stav:

Kitty Friele Faye (Fana).

Lengde/tresteg:

Hedda Kronstrand Kvalvåg (Tjalve), Aanund Tveitå (Otra), Mia Guldteig Lien (Ranheim).

Kule:

Mathias Andreas Reksten Dale (Gloppen), Mariell Morken (Voss).

Diskos:

Elisabeth Thon Rosvold (Asker), Lotta Flatum (Brandbu), Steffen Melheim (Olden), Anders Vik (Norna-Salhus Vik).

Slegge:

Håkon Litland (Laksevåg), Sarah Mikkelsen (Snøgg), Truls Olsen (Løten).

Spyd:

Kaja Mørch Pettersen (Vidar), Vår Litland (Laksevåg).

Mangekamp:

Andrea Rooth (Lambertseter), Henriette Jæger (Aremark), Abraham Vogelsang (Tjalve), Lisa Wilker (Tingvoll).

Kappgang:

Siri Gamst Glittenberg (Laksevåg), Maren Karlsen Bekkestad (Sturla).