• Nyheter
  • Marked
  • Sport
  • Lokalfotballen
  • Underholdning
  • Næring
  • Meninger
  • Midtnorsk debatt

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Meninger →

Kjære Gunnar. Du kan ikke finne på tall og presentere det som fakta. Da lurer du de som vil stemme på deg.

foto
80 barn fra Henning skole som deltok på Henningsommer 2022. Innfelt forfatterne av innlegget; Anveig Nordtug Wist og Vegard Forbord. Foto: Privat/Steinkjer24
Vegard Forbord Først og fremst Henningbygg, styremedlem Henning Lev Vel og småbarnsfar, dernest 4. plass på Senterpartiet sin liste.
Anveig Nordtug Wist Ogndaling, medlem Ogndal iLag og småbarnsmor.
Oppdatert: lørdag 29. juli 2023 kl. 15:39
Du leser nå en meningsartikkel. Den uttrykker skribentens mening.
Publisert: torsdag 20. juli 2023 kl. 10:17 Oppdatert: lørdag 29. juli 2023 kl. 15:39
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Meninger
  • Steinkjer
  • skolestruktur
  • skole
  • oppvekst
  • Henning
  • Ogndal
  • Folla
  • Kvam
  • Egge
  • Malm
  • Lokalsamfunn
  • Beitstad
  • Byafossen
  • Mære
  • Kommuneøkonomi
Sjefredaktør
Lorns Bjerkan
Tipstelefon
413 60 600
Kundeservice
413 60 600
E-post
redaksjon@steinkjer24.no
InnoCamp
Skolegata 22, 7713 Steinkjer
Tips
tips@steinkjer24.no

Steinkjer24 arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Steinkjer24 har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Steinkjer24.

Steinkjer24 honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.
Informasjon om åpenhetsloven.